Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

 

                                                                                                                                           Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Heliotrop

Rozmery cca:
1,4 x 1,3 x 1,3 cm
Pôvod: India
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 60302
Dostupnosť: +1
0.80
KS

Heliotrop (blooodstone). Ako už napovedá jeho názov odkazujúci na slovo "krv", ide o vynikajúci čistič krvi s obrovskou liečivou mocou. Oddávna sa verí, že tento kameň má mystické a magické schopnosti. 

Upokojuje myseľ, zaháňa zmätok a posilňuje schopnosť rozhodovania. Vyčerpanej mysli dokáže dodávať nové sily. Tento kameň rovnako pomáha prispôsobiť sa neobvyklým situáciám. 

V citovej rovine heliotrop pomáha uzemniť srdečnú energiu. Znižuje podráždenie, agresivitu a netrpezlivosť.

Heliotrop dokáže prečistiť energiu a zvýšiť imunitu voči akútnym infekciám. Podporuje fungovanie lymfatického systému a metabolické procesy. Dodáva silu vo chvíľach telesného vyčerpania, čistí krv, pečeň,  črevá, obličky, slezinu, močový mechúr. Reguluje a podporuje krvný obeh. Obmedzuje tvorbu hnisu a neutralizuje prekysľovanie organizmu. 

Umiestnenie: podľa potreby. Nosí sa trvalo až do úplného vyliečenia. Pre pokojný spánok umiestnite kameň vedľa lôžka. 

Podobné produkty