Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

Želáme vám príjemný nákup.

Milí priatelia, ospravedlňujeme sa za dočasnú nedostupnosť nášho eshopu, ktorá bola spôsobená technickým problémom pri nasadzovaní SSL certifikátu - zabezpečenia nášho eshopu. Problém bol odstránený a vaše údaje, i komunikácia s nami sú teraz ešte bezpečnejšie ako predtým.

Ďakujeme za porozumenie.

 

                     

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Chryzokol

Cena 4.60
Rozmery cca:
3,2 x 2,7 x 2,3 cm, Peru

Záručná doba 24 mesiacov
Pôvod Peru
Kód produktu 60095
Dostupnosť +1
KS

Chryzokol je silikát modrozelenej farby, tvrdosť 2 - 4.

Chryzokol, verný spoločník malachitu a rovnako ako on kameň zemitých tónov, symbolizuje svojou sviežou krásou lásku a harmóniu. Rozsah jeho zdravotného vplyvu je široký. Možno ho s úspechom prakticky použiť na všetkých centrách tela. V čakre čela zráža vysoké teploty a je prevenciou proti infekciám. V čakre hrdla zmierňuje bolesti krku, uvoľňuje napätie šije a usmerňuje funkciu štítnej žľazy. Zelené tóny chryzokolu sú vhodné pre srdcové centrum, kde tíšia nepokojné srdce a vyrovnávajú krvný tlak.

Očista: rovnako ako malachit je aj chryzokol veľmi citlivý na kozmetiku a pot. Keďže je rovnako chúlostivý voči vysokým teplotám, vystavujeme ho po očiste vlažnou vodou len nepriamemu slnku.

Astrológia: znamenie Blíženci, Býk, Váhy, Strelec a Vodnár.

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód