Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                             

                                                                                                              Želáme vám príjemný nákup.                   

             Vážení zákazníci, milí priatelia, ponúkame vám dopravu za 0,00 EUR pri objednávke nad 50,00 EUR a platbe vopred na náš účet,                                                                                                                                s dodaním na vašu poštu, alebo do BalíkoBoxu. Tešíme sa na vašu návštevu.                                                                                                                                                                                                                          

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Buddhov energetický náramok - Avanturín červený

Veľkosť:
Nastaviteľná
Pôvod: Brazília
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 50169
Dostupnosť: 1 ks
6.20 ks

Energetický náramok z červeného avanturínu. Avanturín môže byť trávovo zelený vplyvom fuchsitu, oranžový až červený vplyvom hematitu a lepidolitu, zlatistý vplyvom muskovitu, modrý vplyvom rutilu alebo turmalínu. Tvrdosť 7.

 Avanturín je kameň, ktorý pôsobí kladne na všetko, čo má súvislosť s prosperitou a majetkom. V duševnej rovine avanturín posilňuje schopnosti nutné k vedeniu iných ľudí a a k rozhodovaniu. Avanturín, ktorý nosíte pri sebe, pohlcuje elektromagnetický smog a chráni pred látkami znečisťujúcimi životné prostredie. 

Zmierňuje chronické bolesti hlavy a migrény. Podporuje látkovú výmenu a znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Takto súčasne predchádza  vzniku artériosklerózy a srdcovému infarktu. Vo forme energetického náramku posilňuje individualitu.

Náramok je navlečený na pevnej gumičke stiahnutej do uzla, z ktorého vychádzajú dva odstrihnuté konce. Tieto konce symbolizujú vychádzanie zlej energie. Veľkosť guľôčok cca 8 mm.

Energetický náramok by sa mal pravidelne čistiť pod prúdom vlažnej vody. Nabíjať ho je najvhodnejšie za mesačného svitu (najlepšie celú noc), nabíjanie na slnku neodporúčame, pretože niektoré kamene sú citlivé na slnečné žiarenie a mohli by vyblednúť. Veľkosť náramku je možné upraviť rozviazaním uzla a posunutím gumičky podľa potreby.

Astrológia: znamenie Býk, Rak a Strelec.