Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                             

                                                                                                              Želáme vám príjemný nákup.    

                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Buddhov energetický náramok - Aragonit

Veľkosť:
Nastaviteľná
Pôvod: Mexiko
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 50043
Dostupnosť: 1 ks
6.20 ks

Energetický náramok z aragonitu. Aragonit je zvyčajne priehľadný alebo priesvitný a ak neobsahuje prímesi, je bezfarebný, prípadne biely. Prítomnosť prímesí môže spôsobiť žltý, modrý, zelený alebo hnedý farebný odtieň. Nachádza sa predovšetkým v sedimentárnych prostrediach, kde sa usadzuje vo forme vápnitých pórovitých hornín (travertíny). Tvrdosť 3,5. 

Náramok je navlečený na pevnej gumičke stiahnutej do uzla, z ktorého vychádzajú dva odstrihnuté konce. Tieto konce symbolizujú vychádzanie zlej energie.

Aragonit spoľahlivo lieči svojim spojením so zemou a súčasne funguje ako uzemňovací kameň. V duševnej rovine učí trpezlivosti a ústretovosti, bojuje s precitlivenosťou. Je dobrý pre ľudí, ktorí od seba žiadajú príliš mnoho. Vo fyzickej rovine je kameňom, vďaka ktorému sa budete cítiť príjemne vo svojom tele.
Aragonit rozohrieva aj okrajové oblasti tela a šíri po celom tele energiu.  Posilňuje imunitný systém a reguluje príliš rýchlo prebiehajúce procesy.

Vo forme energetického náramku podporuje tvorivosť.

Energetický náramok by sa mal pravidelne čistiť pod prúdom vlažnej vody. Nabíjať ho je najvhodnejšie za mesačného svitu (najlepšie celú noc), nabíjanie na slnku neodporúčame, pretože niektoré kamene sú citlivé na slnečné žiarenie a mohli by vyblednúť. Veľkosť náramku je možné upraviť rozviazaním uzla a posunutím gumičky podľa potreby.

Tento konkrétny náramok obsahuje o jeden kameň viac, teda 22 kamienkov + jeden guru kameň.

 

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom