Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                           Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                        

             

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Azurit

Cena 10.90
Dostupnosť: +1
Rozmery cca:
3,3 x 2,6 x 2,4 cm
Kód produktu: 60270
Pôvod: Maroko
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Azurit s povlakmi malachitu , krajina pôvodu je Maroko, tvrdosť 3,5 - 4. Podľa tradície bol azurit používaný ako univerzálny liečebný prostriedok i v zaniknutej Atlantíde. Rozomletý na prášok sa oddávna používal ako farbivo.

Azurit patrí k najmocnejším kameňom vôbec. Je kameňom meditácie. Aktivuje vnútronú vnímavosť k potrebám duše a duchovnému poznaniu, bystrí intuíciu a jasnozrivosť. Pomáha nám spoznať spriaznených ľudí, v ktorých spoločnosti nájdeme oporu, súznenie a čistú lásku.

Svojou hojivou a oživujúcou vibráciou účinne prispieva k rekonvalescencii poškodených a zranených orgánov. Búra blokády, ktoré bránia rýchlemu uzdraveniu. Stimuluje činnosť štítnej žľazy a aktivuje krvný obeh.

Azurit je najchúlostivejší z kameňov obsahujúcich meď. Nakoľko mu škodí aj voda, jeho očistu robíme predstavou a meditáciou. Nabíjame ho na horskom krištáli mimo priamy dosah slnečných lúčov, alebo v noci počas splnu.

Astrológia: znamenie Ryby.