Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Avanturín zelený, náramok na gumičke

Vonkajší obvod cca:
23 cm
Kód produktu: 50026
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: +1
5.50
KS

Náramok na gumičke z avanturínu. Avanturín má matný povrch, môže mať farbu zelenú, modrú, hnedú, broskyňovú. Tvrdosť 7. Veľkosť nugetov do cca 12 mm. 

Avanturín je kameň, ktorý pôsobí kladne na všetko, čo má súvislosť s prosperitou a majetkom. V duševnej rovine avanturín posilňuje schopnosti nutné k vedeniu iných ľudí a a k rozhodovaniu. Avanturín, ktorý nosíte pri sebe, pohlcuje elektromagnetický smog a chráni pred látkami znečisťujúcimi životné prostredie. 

Zmierňuje chronické bolesti hlavy a migrény. Podporuje látkovú výmenu a znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Takto súčasne predchádza  vzniku artériosklerózy a srdcovému infarktu.

Astrológia: znamenie Býk, Rak a Strelec.

Očista: pár minút pod prúdom vlažnej vody, alebo cez noc v miske vody spoločne s krištáľom. Všetky druhy avanturínu môžeme nabíjať ľubovoľne dlho na priamom slnku.