Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                             

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Angelit, prívesok

Rozmery cca:
2,4 x 1,7 x 1,2 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 70246
Dostupnosť: 1 ks
6.60 ks

Prívesok z angelitu. Angelit môže byť  modrý, biely, niekedy s červenými škvrnami. Je tvorený celestitom, korý bol v hlbinách zeme po milióny rokov stlačený a uchoval si mnoho vlastností uvedeného kameňa.

V duchovnej rovine vám angelit pomôže vysloviť svoju pravdu bez ohľadu na to, ako môže znieť. Súčasne vďaka nemu budete súcitnejší a zmierlivejší - najmä k veciam, ktoré nejdú zmeniť. Mierni duševnú bolesť a čelí krutosti.

Po priložení na chodidlá angelit odblokuje meridiány a enregtické dráhy. Rezonuje s krkom, lieči zápaly a uvádza do rovnováhy štítnu a prištítnu žľazu. Napráva poruchy tkaniva a krvného riečišťa. Uchováva rovnováhu tekutín v tele a môže fungovať ako močopudný liek. Možno ho použiť ku kontrole hmotnosti. Má vzťah najmä k pľúcam a pažiam. Možno ho umiestniť a nosiť na ľubovoľnej časti tela.