Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Akvamarín, náramok s retiazkou, Ag

- 40%
Dĺžka cca:
20,5 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 50235
Dostupnosť: 1 ks
17.94 ks
Pôvodná cena 29.90, Zľava 40 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náramok z prírodného akvamarínu - brúsené kamene v lemovaniach. V náramku sú použité brúsené akvamarínové kamene (veľkosť cca 1,5 x 1,1 x 0,5 cm) v striebornom lemovaní, v náramku sú použité aj krúžky, retiazky a zapínanie zo striebra Ag925/1000, nity sú z chrurgickej ocele.
Dĺžka náramku je cca 20,5cm, karabínku môžete zapnúť v rôznej vzdialenosti - náramok má univerzálnu veľkosť.

Akvamarín je modrá až zelená odroda berylu. Všeobecne tento kameň môže byť farby svetlomodrej až tmavomodrej, prípadne zelenomodrej. Sfarbenie spôsobuje prímes Fe. Tvrdosť 7,5 - 8.

Kameň mora, vodného živlu, v ktorom sa odráža belasé bezoblačné nebo. V pochmúrnych dobách a beznádejných obdobiach vnáša do nášho splínu a depresií lúč svetla a nádeje. V tomto podvojnom svete sa ako vlny v mori prelínajú radosť s bolesťou. Nie je dôležité, aké máme, alebo dostaneme karty, podstatné je byť v každej situácii čistým dobrým človekom. Podľa starého podania bol akvamarín kameňom vizionárov, mystikov a liečiteľov. Jeho majiteľ si s jeho pomocou udržoval večnú mladosť, partnerovu vernosť a blaženosť lásky a šťastia v živote.

Podporuje liečbu horných ciest dýchacích, sliznice a pľúc, prečisťuje hlas, zmierňuje kašeľ, astmatické stavy. Ovplyvňuje a upravuje funkciu žliaz, uvoľňuje napätie šije a spazmus.

Astrológia: znamenie Vodnár, Ryby, Váhy  a Blíženci.