Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                                  

             

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Achát, prívesok

Cena 4.90
Dostupnosť: +1
Rozmery cca:
4,9 x 2,6 x 0,4 cm
Kód produktu: 70003
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Prívesok z achátu - plátok. Ide o veľmi stály kameň tvorený mikroskopickými kryštálikmi kremeňa. Tvrdosť 7.

V duševnej rovine achát citlivo napomáha k tomu, aby jeho majiteľ prijímal sám seba, čím podporuje jeho sebadôveru. Vylepšuje duševný život, pretože posilňuje schopnosť sústredenia a analýzy smerujúcich k prijímaniu praktických rozhodnutí. Láska achátu k pravde dodáva človeku odvahu, aby bol sám k sebe úprimný. 
V citovej rovine pomáha prekonávať negatívne pocity a zatrpknutosť, ktorú niekedy nosíme v srdci.
V duchovnej rovine achát rozširuje vedomie. Povzbudzuje k tichému rozjímaniu a zužitkovaniu životných skúseností vedúcich k duchovnému rastu a vnútornej stabilite. 
Achát stabilizuje auru. Pokiaľ si ho človek umiestni na srdce, dokáže liečiť citovú nevyrovnanosť brániacu prijímať  lásku.
Nosenie na žalúdku alebo užívanie v podobe elixíru povzbudzuje tráviaci proces a prináša úľavu pri gastritíde. Lieči oči, žalúdok a maternicu. Čistí lymfatický systém a pankreas. Posilňuje krvný obeh a lieči kožné choroby.

Astrológia: znamenie Býk a Škorpión.


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom