Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

Želáme vám príjemný nákup.

 

                     

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Turmalín - skoryl, prívesok Ag

Cena 6.50
Rozmery cca:

Záručná doba 24 mesiacov
Kód produktu 70215
Dostupnosť +1
KS

Prívesok z turmalínu (skoryl) so strieborným komponentom. 

Turmalín je chemicky najzložitejší drahý kameň, zásaditý borokremičitan, ktorý obsahuje celý rad prvkov, pričom kolísavosť chemického zloženia ovplyvňuje premenlivosť jeho farieb - môže mať farbu modrú, ružovú, zelenú, hnedú, žltú, sivú, čiernu,modročiernu, vzácne hnedočiernu. Tvrdosť 7 - 7,5.

Najväčšia sila skorylu tkvie v rozbíjaní organických, emocionálnych, mentálnych i duchovných blokád, ktoré nám bránia vo všetkých rovinách zdravo a čisto žiť. Vzhľadom na pyroelektrické a piezoelektrické vlastnosti má zo všetkých čiernych kameňov podobných vlastností najväčšiu očistnú a liečebnú silu. Uvoľňuje stres, zmierňuje neurózy. Posilňuje odolnosť proti vírusom, ktoré poškodzujú nervové tkanivo. Ďalej posilňuje nervový a lymfatický systém, srdce, krvný obeh a svalstvo, ktoré zbavuje kŕčov. Zmierňuje bolesti všetkého druhu. Lieči poruchy nadobličiek a zápalové ochorenia kĺbov.

Astrológia: znamenie Kozorožec. 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód