Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

Želáme vám príjemný nákup.

 

            Milí priatelia, teraz ku každej objednávke máme pre vás malý darček.            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Rodochrozit, prívesok Ag

Cena 7.40
Rozmery cca:

Záručná doba 24 mesiacov
Kód produktu 70112
Dostupnosť +1
KS

Rodochrozit, prívesok so strieborným komponentom (Ag 925/1000). Rodochrozit može mať farbu ružovú až oranžovú. Tvrdosť 4.

Rodchochrozit vnáša do života nezištnú lásku a súcit. Ide o kameň s dynamickými a pozitívnymi sklonmi. Jemne vyťahuje na povrch bolestné a potláčané city, čím umožňuje, aby sme im porozumeli a nakoniec ich behom citového uvolnenia rozptýlili. Ľudia, ktorí cítia voči tomuto kameňu odpor, v sebe zrejme potláčajú niečo, na čo nechcú ani pozrieť.

V psychologickej rovine zvyšuje rodochrozit vedomie vlastnej ceny a mierni stres. Zlepšuje duševné i rozumové schopnosti. Povzbudzuje ku kladnému prístupu a uľahčuje vyvolávanie snov a rozvoj kreativity. V citovom živote podnecuje k spontánnemu vyjadrovaniu vlastných emócií vrátane vášní a erotických túžob. Zaháňa depresívne stavy a vnáša svetlo do celého života.

Rodochrozit dokáže odfiltrovať dráždivé látky. Prináša úľavu pri astme a respiračných chorobách. Prečisťuje obehovú sústavu a obličky. Zlepšuje zlý zrak, uvádza no normálu krvný tlak a stabilizuje srdcový rytmus. Dodáva silu pohlavným orgánom. Rozširuje cievy a prináša úľavu od migrény. Elixír blahodarne pôsobí proti infekciám, zlepšuje stav pokožky a udržuje v rovnováhe činnosť štítnej žľazy.

Astrológia: znamenie Baran a Rak

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód