Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

Želáme vám príjemný nákup.

 

            Milí priatelia, teraz ku každej objednávke máme pre vás malý darček.            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Himalájska soľ

Himalájska kúpeľová soľ je výnimočným prostriedkom k starostlivosti nielen o pokožku, ale aj o vlasy, kĺby a tkanivá. Poskytuje relaxáciu a pomocou osmózy uvoľňuje z tela škodlivé a jedovaté látky. Pomáha pri kožných ochoreniach, udržuje vlhkosť a vyrovnané pH pokožky. Obsahuje minerálne a stopové prvky – železo, mangán, vápnik, magnézium.

Vychutnajte si kúpele v Himalájskej soli  s prísadami liečivých rastlín, ktoré Vám prinesú jedinečný zážitok z vône a blahodarných účinkov na telo i dušu a ďalšie výrobky, napríklad soľné mydlo, ktoré je možné použiť ako prírodný deodorant, alebo soľný vankúšik, ktorý je vynikajúcim pomocníkom pri bolestiach rôzneho druhu.

 

Triediť podľa: Názvu Triedenie podľa názvu produktu | Ceny Triedenie podľa  podľa ceny produktu
Štítok: